KOMUNIKAČNÍ - EMOČNÍ - PSYCHOLOGICKÁ PODPORA

"Najdeme příznivou cestu."

Podstatou mojí práce je - zjednodušeně řečeno - působit tam, kde se lidem nedaří zrovna lehce, a podpořit jejich schopnost zvládnout krizové, zátěžové a emočně náročné okamžiky.
Pokud něco umím dobře, pak pomoci jiným, aby objevili svoji jedinečnost, zúročili ji a obohatili sebe i své okolí.zaborcova.milada@seznam.cz

Senioři ve Lhotce

20.07.2015 00:00

Nový začátek má pokračování

29. 5. 2015

Nový začátek má pokračováníProjekt určený seniorům, který pod názvem "Na nový začátek není nikdy pozdě...", který se v předchozím ročníku setkal  s mimořádným přijetím, bude pokračovat. Tentokrát se organizátoři vydají za důchodci hned dvou obcí - Lhoty a Dřís v okresu Praha - východ. Úvodní přednáška Bránou do vzdělání... se uskuteční již 11. června. Další setkání seniorů budou zasvěcena neméně zajímavým tématům, jako například "Jak se bránit manipulaci", "Senior v rodině" a mnoha jiným. Dostane se však i na praktická cvičení a tréninky podporující kondici mozku i na nový fenomén - Jógu smíchu. Připraven je i pestrý doprovodný program, během něhož absolvují výuku v poskytování první pomoci v domácnosti, ergoterapeutickou dílnu i exkurzi do nedaleké Svíčkárny Šestajovice. Pět modulů bude nakonec 9. července zakončeno v Senátu P ČR slavnostním setkáním se senátorkou Ing. Veronikou Vrecionovou, z jejíchž rukou úspěšní absolventi projektu převezmou Osvědčení. Předtím se však zúčatní závěrečného workshopu "Hvězdné dálky..." věnovanému poezii Jaroslava Seiferta za účasti přední české herečky Miriam Kantorkové. Účastníci si v rámci posledního modulu prohlédnout reprezentační prostory sídla nejvyšších zákonodárců.

 
 
 
www.icv-sarka/novy-začatek-ma-pokracovani/aktuality